LCARS
NX-90210

02-10-2011

Raport ze spotkania 2 października 2011 r.

Jako pierwsza na spotkanie stawiła się Eviva, ale wkrótce po 16 dołączyło liczne tego dnia towarzystwo reprezentowane przez The D, fluora, Q, ChatIego, dzikowego oraz Rafała. Spotkanie rozpoczęło się od tematów ogólnych takich jak twórczość Wasowskiego i Przybory (zwłaszcza wątki temporalne) czy tez zapowiedź nowej planszówki ze świata dysku oraz Klingońskiego Monopolu. Następnie dzikowy nakreślił plany avangardy na najbliższy okres (trzeba przyznać, że ciekawe i całkiem ambitne).

W związku z tym wrócił pomysł reaktywowania klubu mazowieckiego (wcześniej w warszawie działał (Klingoński Mazowiecki Okręg Autonomiczny), który został jednogłośnie zaaprobowany. Szybko udało się wybrać nową nazwę, zapożyczoną od miejsca spotkania. Nieco więcej problemów przysporzył wybór afiliacji, jako że silne lobby klingońskie napotkało zdecydowany opór lobby wolkańskiego ;) Kompromisem akceptowalnym przez wszystkich okazało się Imperium Ziemskie - tak o to powstał ISS Paradox.

Spotkanie zakończyło się partią "Star Trek Monopoly" przyniesionego przez fluora. Co prawda nie rozegraliśmy pełnej partii (jak wiadomo monopol potrafi się długo ciągnąć), ale i tak gracze przeszli przez niejedno ryzyko (zamknięcie w kosmicznym więzieniu) i niejedną szansę (pomoc wolkańskiej załogantce w przejściu przez Pon Farrr), stosy papierowego latinum zmieniały właścicieli, a gracze wchodzili w posiadanie bardzo atrakcyjnych nieruchomości (jak chociażby Praxis).

The D

Powrót do strony Spotkania.