LCARS
NX-90210

06-11-2011

Raporty ze spotkania 6 listopada 2011 r.

Spotkanie przebiegło w świetnej atmosferze. Obecni byli fluor, Eviva, Beyo, The_D, Pisarz, Nureczka, Maura i waterhouse. Mimo zapowiedzi nie zjawili się Una i chatI. Rozmawiano o organizacji przyszłorocznego konwentu, krytykowano film "Orion Pax", ale większość czasu poświęcono na ideę kalendarza, tym razem nie EMPIRowego, ale obejmującego cały fandom. Ustalono kilka "scenek zdjęciowych", które trzeba będzie wykonać i obrobić. Propozycja sprawdzenia na miejscu, który z panów ma najbardziej fotogeniczną klatę, została odrzucona ze względu na poszanowanie moralności publicznej. Obgadano kwestię wyższości mopsów nad innymi rasami. Zjedzono też kilka porcji tostów z szynką i serem i dwie ciabatty na gorąco, oraz wypito kilka butelek piwa tudzież coli. Odśpiewano też huczne "Sto lat!" dla fluora. Ogólnie podsumowując - byczo było :)

Eviva


Lista obecności: Eviva, TheD, Pisarz, Fluor, Beyo, Waterhouse, Nureczka, Maura, chatI (ten ostatni przyszedł już na sam koniec zebrania).

Waterhouse przedstawił pomysł Empiru na zrobienie kalendarza trekowego na zasadzie "fani dla fanów". Przyjętą zasadą ma być to, że różne kluby przygotowują po parę fotek, które później połączone, utworzą niepowtarzalną mieszankę. Ogólną konwencją mają być lata 60. i jak to sobie dośpiewaliśmy TOS. W trakcie zebrania padło parę pomysłów na scenki jakie będą przygotowywane przez ISS Paradox, podzielono się także obawami związanymi z organizacją tak ambitnego przedsięwzięcia.

Maura zobowiązała się do pomocy w poszukiwaniu odpowiednich plenerów do poszczególnych ujęć. Waterhouse będzie koordynować cały projekt - już teraz dostanie ode mnie listę scenek-propozycji; docelowo zdjęcia mają być na przełomie listopada i grudnia.

Drugim tematem spotkania było konwentowanie - przy czym dyskutowaliśmy zarówno o TrekSferze (lipiec 2012) jak i o wyjeździe na Pyrkon (marzec 2012). chatI ubolewał, że TrekSfera odbywa się równolegle z Castle Party w Bolkowie (co uniemożliwi jego obecność na konwencie), ale zapowiedział, że zastanowi się poważnie nad przyjazdem na Pyrkon i być może przygotowaniem jakiegoś fajnego tematu.

fluor

Powrót do strony Spotkania.