LCARS
NX-90210

25-11-2012 Falkon

Raport ze spotkania wyjazdowego z IKC Kronos w Lublinie.

Przedstawiciele ISS Paradox: Fluor, Gawlas, ChatI.

Przedstawiciele IKC Kronos: Troi, Jarrod, biter, Senok.

Spotkanie odbyło się przy okazji Falkonu w Lublinie. Na miejsce dotarliśmy na pierwszą sobotnią atrakcję trekową, którą była prelekcja bitera "Star Trek w pop-kulturze". Następnie Fluor przedstawił "Poradnik Redshirta".

Ponieważ do następnego trekowego punktu programu było kilka godzin, a był czas obiadowy, udaliśmy się na pizzę do konwentowej pizzerii. Ucztując dyskutowaliśmy o kondycji fandomu trekowego w Polsce.

Wieczór zaczął się od mojego wystąpienia ("Ananke - bogini Star Treka"), potem był show bitera ("Pornparodie Star Treka i innych filmów sf"), który okazał się największym hitem całego konwentu - sala pękała w szwach. Ostanim punktem programu był turniej przekleństw klingońskich prowadzony prze Fluora. Turniej miała całkiem sporą publiczność i pokazał, że czasem niełatwo jest zachować powagę obrażając kogoś po klingońsku.

Następnego dnia, ze zględu na przedłużone śniadanie i poranne rozmowy, dotarliśmy na konwent na samo oficjalne zakończenie, po któym udaliśmy sie w drogę powrotną.

Spotkanie ISS Paradox z IKC Kronos było bardzo udane i na pewno przyczyniło się do zacieśnienia stosunków terrańsko-klińgońskich.

Obszerną relację z konwentu przygotował biter: dzień pierwszy, dzień drugi i trzeci.

Relacje filmowe można znaleźć na stronie IKC Kronos na YT.

gawlas

Powrót do strony Spotkania.